Właściwości olejku z oregano

Oregano (origanum) Mint rodziny (Lamiacae) i przyrody w ogóle dla azjatyckich i śródziemnomorskich krajach dzieje. Podczas gdy większość ludzi jako przyprawy, tak jak to zioła, ważne jest, aby wspomnieć, że od dawna jest stosowany jako lek ziołowy. Olej z oregano rośliny z liści i kwiatów od zwycięstwa. Oregano olej staje się coraz bardziej popularne dla zwolenników zdrowego stylu życia wśród, jak wiele leków znanych korzyści.

 

Olej oregano

Oregano olej jest olejek eteryczny, który z różnych leczniczych substancji aktywnych, w tym taniny, żywice, sterole i flawonoidy, które, jak wiadomo, być silnymi przeciwutleniaczami. Elementy aktywne są klasyfikowane jako dostępne nawet w , w i . W tymol i silne właściwości antybakteryjne, które pomagają bakterie, wirusy i grzyby-walki. W przydatne dla różnych bólu i obrzęku w redukcji, więc może zapobiec obrzęk węzłów chłonnych.

Oregano olej związków fenolowych, w jestem zapobiec syntezę DNA w komórkach tkanki mięśniowej, dlatego pomaga zapobiegać rozwojowi komórek nowotworowych i komórek mięśniowych do proliferacji. W z Win w każdym razie, olej z oregano z charakterystycznym zapachu, ale jest to o wiele bardziej ekscytujące, aby być w stanie zatrzymać wzrost komórek w , tak zwane онкогенные aktywacji. Wyniki w 2003 roku zostały opublikowane i badania nad rakiem, od tego czasu, również odgrywają ważną rolę w teście olej oregano.

Nietoksyczny, francuscy naukowcy z centrum naukowo-badawczym 2011, że szukają odpowiedzi na to, że olej z oregano jest skuteczne dla ludzkich komórek raka piersi w zniszczeniu tkanki eksperymentu kultury. Oregano olej substancja karvakrol studiował, co stanowi 36,46% zawiera oleju, тимола i oregano obok i kminek w dużych ilościach można znaleźć.

Białe krwinki, W przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i anty-pasożyt właściwości. W ten sposób jest on w stanie zapobiec uszkodzeniom DNA i białych krwinek. W jak ochrona genetycznego szkody. Naukowcy doszli do wniosku, że karvakrol może być stosowany jako предрака razy.

 

Zastosowania medyczne olejku z oregano

Oregano olej , że jest to wydajny produkt, który jest naturalnym anty-właściwości. Materiał ten, dzięki olejek oregano doskonale jest w stanie poradzić sobie z różnymi problemami skóry, w szczególności trądzik, opryszczka i grzybicze. Stosujemy oregano olej bezpośrednio na pryszcze na obszarze zapowietrzonym, aby usunąć plamy. W com przypuszcza się, że choroba skóry łatwiej mogą być przezwyciężone, jeśli trzeba dodać kilka kropel tego oleju.

Oregano właściwości oleju , które pomogą ci usunąć opryszczkę, jeśli zaczniesz oskarżać interfejs, kiedy po prostu czuję, że przeziębienie-to kształtowanie. Dr Ingram poinformował, że olej z oregano skutecznie leczy  tak jak grzybów powodujących cukier, skóry i białek z pożywienia. Oregano olej jest naturalnym фунгицидного właściwości powodem jest zniszczenie ściany komórkowej grzybów, eliminując w ten sposób infekcję. Oregano olej, tymol zawiera wiele płyn do płukania jamy ustnej składników między nimi może być znaleziony. W tymol choroby dziąseł i zębów.

Zdrowie układu oddechowego, Oregano olej może przyczynić się do zwiększenia aktywności białych ciałek krwi i stymulują układ limfatyczny. W ten sposób, olejek z oregano można poradzić sobie z przeziębieniem i grypą. Oregano oil to objawy przeziębienia, zatkanie nosa, törökfájás, kaszel i katar może być rozwiązana.

Zdrowie układu pokarmowego, Oregano olej doskonale nadaje się aby zmniejszyć problemy z trawieniem. Składniki aktywne w rozkurczowe i orzeźwiające właściwości, które pomagają złagodzić zaburzenia żołądka, choroba lokomocyjna, bóle brzucha, biegunka, zespół drażliwego jelita i żołądka objawy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *